Velkoformátové obklady NAXOS sleva 50%

16.01.2013 23:23

Obklady a dlažby firmy Naxos

Naxos je silnou součástí skupiny Fincibec, stejně jako firmy Monocibec nebo Century. Vyrábí zajímavé moderní obklady i kvalitní dlažby.

Naxos se zaměřuje v první řadě na obklady. V jeho sortimentu najdeme menší formáty (Zillij 10*10, Tiffany a Terramare 20*20, dlažby Maxima a další), ale v poslední době se firma zaměřuje na moderní velkoformátové obklady, ať už jako imitace mramorů nebo jemné pastelové barvy.

Prémiový rozměr výrobce je v tomto případě formát 32,5*97,7 (přírodní Skyline, Marble Hill nebo Bliss, barevné série Vanity či Satin ale velmi často tu najdeme i obklady v rozměru 32,5*65 (Wall Up, Sunset, Ghibli, Skyline, Sand Rose a další).

Firma vyrábí i dlaždice klasických formátů jako 20*50 (Visual, Onstage, X-cite aj.).

Velkoformátové obklady Skyline

Mezi novější série firmy Naxos patří i Skyline - povedená imitace různých typů přírodního mramoru. Série se vyrábí ve třech formátech - obklady 32,5*97,7 (v tomto formátu nejsou k dispiozici všechny barvy) a 32,5*65 a dlažba 32,5*32,5.

Série je velmi pěkně propracovaná, s přírodně proměnlivým designem jednotlivých dlaždic. Obklady i dlažby jsou retifikované (dají se pokládat s minimální spárou). Je v ní celkem sedm barev, od tmavě hnědé barvy King přes prostřední barvy jako Land až po světlejší odstíny (např. Cult).